Skip to main content

Hasan 'The Master ' Toy

Niemand minder dan Hasan ' The Master ' Toy komt 28 januari bij Fightclub-Rotterdam. Toen hij al zestien jaar jong was, vertelde ik velen dat deze jongen heel groot kan worden mits hij discipline en mentaliteit blijft behouden.

Hasan Toy de complete professionele top vechter (een groot voorbeeld voor de jeugd) is niet meer te stoppen. Hij vecht de laatste twee jaar vaak in China. Morgen vliegt hij naar china voor een toernooi en de halve finale (succes Hasan zet 'm op).

Wil jij weten wie deze TOP vechter is? Ga dan naar YouTube en toets Hasan Toy in en geniet van zijn top partijen.

Zoals velen weten hebben wij velen legendes gehad bij ons op de sportschool die voor een seminar kwamen voor onze leden. En ook dit keer zoals altijd vragen wij geen enkel vergoeding of geld voor Hasan Toy de seminar. Seminar is uitsluitend alleen voor onze eigen leden op 28 januari van 18:00 tot 20:30 uur.

Trainen met Hasan Toy en met hem op de foto? JA dat is allemaal mogelijk??. Be There

 

  • Hits: 3168